Bransoletki MiloMilo

Zaprojektuj własną Bransoletkę

blog

Jak modnie wyglądać w deszczowe dni?

Deszczowa pogoda nigdy nie zachęca do spacerów. Czasem jednak konieczne jest wyjście z domu – czy to do pracy, na zakupy, czy na spacer z psem. Deszczowa aura nie oznacza jednak, że musimy wyglądać nieciekawie.

Jak zatem wyglądać stylowo i elegancko nawet w deszczowe dni?

Na jakie elementy naszej garderoby powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie w naszym poniższym artykule.

 

Modne kalosze – nie tylko na wiosnę

deszczowa moda

Podstawą, jeśli chodzi o modny wygląd w czasie deszczowej aury, są oczywiście kalosze. Sprawdzą się one doskonale nie tylko jesienią ale też i wczesną wiosną, kiedy pogoda bywa naprawdę kapryśna. Podstawą, jeśli chodzi o zakup modnych kaloszy, jest zadbanie o jedną rzecz: muszą być one kolorowe. W ten sposób, nawet mimo nieprzyjemnej aury za oknem, jesteśmy w stanie wyglądać modnie i stylowo. Pokazujemy też, że deszczowa pogoda to nie jest powód, aby nie wyglądać atrakcyjnie i modnie. To jednak zaledwie pierwszy, z bardzo wielu elementów stylizacji na deszczowe dni.

 

Kolorowe płaszcze przeciwdeszczowe

kolorowo na deszczKiedy za oknem szaro i deszczowo, nie musimy poddawać się takiej aurze. Poprzez założenie kolorowych płaszczy, ozdobionych kwiatami czy innymi barwnymi motywami, możemy pokazać, że jesteśmy na przekór warunkom pogodowym. Płaszcze przeciwdeszczowe, to kolejny, zaraz po kaloszach, obowiązkowy element naszej „deszczowej” garderoby. Jeśli chodzi o ich fason, to także mamy w tej kwestii bardzo dużą dowolność. Możemy zdecydować się zarówno na klasyczne, zapinane na zamek błyskawiczny, ale możemy też wybrać płaszcze przeciwdeszczowe tzw „dwurzędówki”. Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie będzie bardzo dobre.

 

Kolorowe parasole – nie wychodź bez nich z domu!

Kiedy pada deszcz, niezależnie od tego, czy mamy na sobie płaszcz przeciwdeszczowy, warto zabrać ze sobą parasol. On także może dopełniać naszej stylizacji. Wcale nie musi być w kolorze czarnym, granatowym, czy szarym. Aby pokazać, że deszczowa pogoda to nic strasznego, powinnyśmy zaopatrzyć się w kolorowe parasolki – zdecydowanie przełamią one ponury nastrój deszczowych dni. Doskonale będą też uzupełniały każdą deszczową stylizację, nadając jej odpowiednio radosnego sznytu.

Kolorowe płaszcze przeciwdeszczowe, kalosze czy parasolki, to obowiązkowe elementy, jeśli mowa o stylizacji na pochmurną i deszczową pogodę. Nikt jednak nie powiedział, że nasze stylizacje na takie dni, powinny być ponure. Szczególnie na wiosnę, powinnyśmy zadbać o to, aby były one możliwie jak najbardziej kolorowe i radosne. Wszak wiosna jest czasem, kiedy wszystko budzi się do życia. To, że pogoda jest ponura, nie oznacza, że my też musimy.

Pokażmy, że nawet w czasie deszczowych dni, dopisuje nam humor. Stylizacje na deszczowe dni, mogą i powinny być kolorowe – wówczas, nawet najmniej przyjemny spacer w deszczu, może okazać się całkiem miłym elementem takiego dnia.

Leave a Reply